Zwiazek Pracodawcow Opieki Zdrowotnej

Sobota, 17 listopada 2018, Do końca roku 44 dni Imieniny: Grzegorza, Salomei, Walerii

zpoz.tbu.pl

Nasze placówki

lp.
Nazwa ośrodka

Adres
Przyjęcie
Dyrektor

1
Gminny Ośrodek Zdrowia
Bejsce
Bejsce 236
28-512
2001-12-05
Kęsek Tadeusz

2
Samorządowy Zespół Opieki Zdrowotnej
Bieliny
Partyzatów 12
26-004
2001-09-19
Różański Wacław

3
Samodzielny Publiczny ZOZ
Bliżyn
ul. VI Wieków Bliżyna
26-120
2003-07-28
Zalega Piotr

4
Samorządowy Zakład Opieki Zdrowotnej
Bodzentyn
ul. Ogrodowa 1
26-010
2001-09-19
Sułek Teresa

5
Samodzielny Publiczny ZOZ
Bodzechów
ul. Szkolna 7
27-420
2003-01-08
Sternik - Bucior Elżbieta

6
Gminny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Bogoria
ul. Spacerowa 7
28-210
2002-02-06
Harla Stanisława

7
Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej
Brody Iłżeckie
ul. Staszica 3
27-230
2001-09-19
Pawłowski Andrzej

8
Samorządowy Zakład Opieki Zdrowotnej w Brzostkowie
Nowy Korczyn
Brzostków
28-136
2003-01-08
Adlis Bogusława Maria

9
Samorządowy Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej
Chęciny
Os. Północ 10
26-060
2003-03-17
Sala Tomasz

10
Samodzielny Publiczny ZOZ
Chmielnik
ul. Kielecka 18
28-110
2001-09-19
Dulińska -Francuz Grażyna

11
Samorządowy Zakład Opieki Zdrowotnej
Chroberz 245
Chroberz 245
28-423
2003-10-15
Woźniak Tomasz

12
Gminny Ośrodek Zdrowia
Czarnocin
Czarnocin 125
28-506
2003-02-26
Porębski Krzysztof

13
Samorządowy Ośrodek Zdrowia
Ćmińsk
Ćmińsk
26-085
2001-01-16
Surmacz Zofia

14
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Ćmielów
ul. Ostrowiecka 38
27-440
2003-04-02
Żak Tomasz

15
Samorządowy Zakład Opieki Zdrowotnej
Daleszyce
Pl. Staszica 22
26-021
2001-01-19
Cieloch Jacek

16
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Dwikozy
Spółdzielcza 6
27-620
2001-05-12
Skoczylas Andrzej

17
Indywidualna Praktyka Lekarza Rodzinnego
Dwikozy
Nowy Garbów 31
27-620
2003-10-15
Król Węgrzycka Anna

18
Gminny Ośrodek Zdrowia
Działoszyce
ul. Pińczowska 18
28-440
2003-01-08
Mostek Paweł

19
Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Fałków
Zamkowa 24
26-260
2001-12-15
Kiersznowski Janusz

20
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gace
Łubnice
Gace Słupieckie
28-232
2003-01-22
Cudak Anna

21
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Gnojno
Gnojno 114
28-114
2001-09-19
Wegner Ryszard

22
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Gowarczów
Al.. Wyzwolenia 74
26-225
2001-12-05
Prasał Jan

23
Zespół Ośrodków Zdrowia
Górno
Górno 80 b
26-008
2001-09-19
Zawierucha Rubak Alfreda

24
Gminny Ośrodek Zdrowia
Imielno
Imielno
28-313
2003-09-29
Bem Krystyna

25
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Iwaniska
ul. Opatowska 27
28-276
2001-09-19
Wołcerz Zbigniew

26
Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej
Jędrzejów
ul. Chrobrego 4
28-300
2001-10-10
Bogusławski Marek

27
Samodzielny Publiczny Zespoł Opieki Zdrowotnej
Kazimierza Wielka
ul. Kościuszki 13
28-500
2003-01-22
Kołodziejczyk Tomasz

28
Gminny Ośrodek Zdrowia
Kije
Kije 20
28-404
2001-09-19
Wasiak Zenobiusz

29
Niepubliczny Zakad Opieki Zdrowotnej
Klimontów
GoĽlice 40
27-640
2003-11-07
Kwapiński Dariusz

30
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej RODZINA
Końskie
ul. Armii Ludowej 2
26-200
2003-10-29
Marczewski Sławomir

31
Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej
Krasocin
ul. 1 -go Maja 8
29-105
2003-04-06
Jankowski Andrzej

32
Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Kunów
ul. Warszawska 46
27-222
2002-02-06
Rusak Jerzy

33
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Lipnik
Malice Kościelne 57
27-540
2003-10-22
Sierant Maciej

34
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Łagów
ul. Słupska 3
27-430
2001-09-10
Wielgus Sobura Ewa

35
Samorządowy Zespół Opieki Zdrowotnej
Łączna
Łączna
26-040
2001-10-19
Ligowski Krzysztof

36
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Łopuszno
ul. Strażacka 2
26-070
2001-09-19
Dąbek Bogumił

37
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Łubnice
Łubnice 75
28-232
2001-10-31
Domagała Dariusz

38
Miejsko-Gminny Zespół Ośrodków Zdrowia
Małogoszcz
Jaszowkiego 3
28-366
--
Pakaszewski Zygmunt

39
Niepublicznya Zakład Opieki Zdrowotnej
Masłów
Masłów
26-001
2001-09-10
Franasik Janusz

40
Samorządowy Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej
Michałów
Michałów 286
28-411
2002-01-16
Kierkowska Szewczyk Teodozja

41
Samorządowy Ośrodek Zdrowia
Miedziana Góra
Miedziana Góra 133
26-085
2001-09-19
Bobrowski Marian

42
Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Mirzec
Mirzec
27-220
2001-10-10
Tunia Niewczas Elżbieta

43
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Mniów
Centralna 6
26-080
2001-12-05
Matuliński Ryszard

44
Niepubliczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej
Morawica
Kielecka 36
26-026
2001-09-19
Pędzior Z?bczyńska Teresa

45
Zespół O?rodków Zdrowia
Nagłowice
Nagłowice 31 A
28-326
2001-12-28
Góra - Pazera Agnieszka

46
Samodzielny Publiczny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej
Nowa Słupia
Świętokrzyska 53
26-006
2001-09-19
Pawelec-Pędzimąż Marta

47
Samorządowy Zakład Opieki Zdrowotnej
Nowiny - Sitkówka
Białe Zagłębie 32
26-052
2001-09-19
Piestrzyński Lech

48
Samorządowy Zakład Opieki Zdrowotnej
Nowy Korczyn
Za?cianek 2
28-136
2001-12-06
Wesołowska Alicja

49
Gminny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej
Obrazów
Obrazów
27-641
2003-10-15
Marek Rosiński

50
Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej
Oksa
ul. Strażacka 7
28-363
2001-12-19
Kwaterski Piotr

51
Samodzielny Gminny Ośrodek Zdrowia
Oleśnica
Nadstawia 28
28-220
2003--08
Lewińska Maria

52
Samorządowy Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej
Opatowiec
Garncarska 2
28-520
2003-03-20
Włosowicz Zbigniew

53
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Opatów
Kopernika 36
27-500
2001-10-10
Kargulewicz Anna

54
Miejsko-Gminny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Osiek
Wolności 18
28-221
2001-09-19
Pluta Marek

55
Grupowa Praktyka Lekarska
Ostrowiec Świetokrzyski
Długa 7
27-400
2003-04-11
Nowak Wiesław

56
Międzyzakładowy Ośrodek Medycyny Pracy
Ostrowiec Świetokrzyski
Świętokrzyska 22
27-400
2003-01-08
Waldemar Kurek

57
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Ostrowiec Świętokrzyski
Os. Słoneczne 43
27-440
2003-01-08
Robert Szpara

58
Osrodek Leczniczo - Profilaktyczny
Ostrowiec Świętokrzyski
Polna 15
27-400
2003-09-25
Bonatowska Ewa

59
Poradnia Internistyczno - Pediatryczna
Ostrowiec Świętokrzyski
11-go Listopada 3F
27-400
2003-04-11
Majewski Roman

60
Przychodnia Pediatryczno - Internistyczna ZDROWIE s.c.
Ostrowiec Świętokrzyski
Grabowiecka 3 D
27-400
2003-04-11
Stadryniak RaaL

61
Gminny Ośrodek Zdrowia
Pacanów
A.Gałązki 11
28-133
2002-11-27
Celarek Piotr

62
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Pawłów
Pawłów
27-225
2001-10-31
Sokołowski Andrzej

63
Samorządowy Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej
Piekoszów
Częstochowska 75
26-065
2001-12-05
Kępski Tadeusz

64
Samorządowy Zakład Opieki Zdrowotnej
Pierzchnica
Pierzchnica
-
2003-04-02
Dudkiewicz Lidia

65
Samorządowy Zakład Opieki Zdrowotnej
Pińczów
Klasztorna 6
28-400
2001-12-05
Mycińska Marianna

66
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Połaniec
Ruszczańska 3
28-230
2002-12-18
Regulska-Domagała Jadwiga

67
Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Radoszyce
Mickiewicza 5
26-230
2003-10-15
Mogielska -Kałużna Anna

68
Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Ruda Maleniecka
Ruda Maleniecka 99 A
26-242
2001-12-05
Moskal Grażyna

69
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Samborzec
Samborzec
27-650
2003-07-16
Bałżuk Małgorzata

70
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Sandomierz
Baczyńskiego 18
27-600
2003-01-08
Zięba Jolanta

71
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Sandomierz
Armii Krajowej 3
27-200
2001-12-05
Kaczmarski Marek

72
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Sandomierz
Rokitek 41 a
27-600
2003-10-15
Łabudzki Jacek

73
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Sandomierz
Rynek 4
27-600
2002-02-27
Niespodziewana Joanna

74
Przychodnia Medycyny Pracy i medycyny Rodzinnej
Sandomierz
ul. Dobkiewcza
27-600
2002-10-22
Filipczak - Zioło Elżbieta

75
Miejsko-Gminny Ośrodek Zdrowia
Sędziszów
Os.Na Skarpie 17
28-340
2001-09-19
Dunal Halina

76
Samorządowy Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej
Skalbmierz
Ppor. Sokoła 19
28-330
2002-11-27
Piechota Łukasz

77
Gminny Ośrodek Zdrowia
Słupia Jędrzejewska
Słupia Jędrzejewska 2A
28-350
2001-12-19
Grzyb Stanisław

78
Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej
Słupia Konecka
Słupia Konecka
26-234
2001-10-10
Dzwonek Adam

79
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Smyków
Smyków 91
26-212
2001-10-15
Wrona Waldemar

80
Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej
Sobków
Źródłowa 3
28-305
2001-12-19
Graca Mieczysław

81
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Solec Zdrój
1 Maja 14"A"
28-131
2001-09-19
Kryczka Leszek

82
Grupowa Praktyka Lekarska
Starachowice
Miodowa 10
27-200
2001-12-05
Korona Teresa

83
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Stąporków
Chopina 1
26-220
2001-12-05
Szejna Marek

84
NiebublicznyPubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Stopnica
Kościuszki 12 A
28-130
2001-12-19
Kądzielawa-Skrzeszewska Izabella

85
Samorządowy Zakład Opieki Zdrowotnej
Strawczyn
Ogrodowa 2
26-067
2001-09-19
Midak Grzegorz

86
Samorządowy Zakład Opieki Zdrowotnej
Suchedniów
Emilii Peck
26-030
2003-07-16
Cygański Roman

87
Samorządowy Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Szydłów
Urocza 2
28-225
2003-04-11
Strugalska - Zygmunt Anna

88
Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Trałów
Sandomierska 72
27-515
2001-10-10
Cyran Barbara

89
Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej
Waśniów
Rynek 2a
27-425
2001-10-10
Kidoń Jolanta

90
Gminny Ośrodek Zdrowia
Wodzisław
Ariańska 12
28-330
2001-12-05
Jodłowski Marek

91
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Wojciechowice
Wojciechowice 49
27-532
2002-10-22
Kołodziej Stanisław

92
Samorządowy Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej
Wolica
Szkolna 29
26-053
2001-10-10
Tomanek-Dziura Bożena

93
Smorządowy Zespół O?rodków Zdrowia
Zagnańsk
Spacerowa 8
26-050
2001-09-19
Beska-Mróz Elżbieta

94
NZOZ Wiejski O?rodek Zdrowia
Zwichost
Czyżów Szlachecki
27-630
2003-10-22
Kiliańska Renata

95
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Zawichost
Rynek Duży 4a
27-630
2001-12-05
Figiel Roman

96
Samorządowy Zakład Opieki Zdrowotnej
Złota
Złota 110
28-425
2003-01-15
WoĽniak Tomasz

97
SP ZPOZ Busko - Zdrój
Busko - Zdrój
Sądowa
-
--
Mariusz Klimczyk

98 
NZOZ Przychodnia Rodzinna
Sędziszów
ul. Dworcowa 23
28-340
-
            -                            

Wróć do góry